KONTAKT

Napisz do nas

SKONTAKTUJ SIĘ

Więcej informacji
ODDZIAŁ W MALBORKU: ul. Stare Miasto 27/6 - 82-200 Malbork

Kontakt do Malborka

Anna Skowron tel. 510 750 199, e-mail: askowron@mainsoft.pl
Łukasz Mielnik tel. 600 017 262, e-mail: lmielnik@mainsoft.pl
Szymon Gajewski tel. 505 7184 80, e-mail: sgajewski@mainsoft.pl

ODDZIAŁ W SŁUPSKU: ul. Bohaterów Westerplatte 23/1- 76-200 Słupsk

Kontakt do Słupska

Biuro tel: +48 351 324 723
Sylwia Szwarc tel. +48 572 324 411, e-mail: sszwarc@mainsoft.pl
Rafał Glazer tel. +48 606 964 782, e-mail: rglazer@mainsoft.pl
Piotr Szumko tel. +48 604 403 496, e-mail: pszumko@mainsoft.pl
Konrad Janowicz tel. +48 696 946 353, e-mail: kjanowicz@mainsoft.pl

KONTAKT Skontaktuj się z nami